Унікальна подія відбулась 25 грудня 2021 року у місті Івано-Франківськ – дуже велика спільнота зібралась на святкування Різдва та прийдешнього нового року, в першому в Україні рибальському клубі-музеї.

Клуб-музей Рибалка.IF.UA є найбільшою спільнотою в Україні, яка об`єднала більше ніж 22000, людей які люблять риболовлю та активний відпочинок.

Офіційне відкриття

клубу планується на кінець лютого 2022 року. Клуб-музей Рибалка.IF.UA не є комерційним проектом, унікальність його в тому, що все зроблено за участю спільноти: ремонт приміщення, збір коштів на аукціонах та розіграшах. Навіть сама корпоративна вечірка була створена за ініціативи учасників клубу – ялинка, прикраси на ялинку, святковий стіл, солодощі, призи на розіграш.

До речі, ТМ «RANGER»

вже не вперше приймає спонсорську участь в благодійних заходах клубу-музею. Так 18 грудня, до дня Святого Миколая, компанія надала призи для дитячого розіграшу, і дві щасливі дитини отримали термокухлі ТМ «RANGER», діти мають вірити в дива.

Також на корпоратив-ному святі клубу

п’ятеро людей отримали якісні подарунки від компанії, яка знов виступила спонсором для цієї спільноти. Три гермомішки та два термокухлі від ТМ «RANGER» було розіграно на святі, щасливі власники тепер мають можливість оцінити високу якість і зручність продукції на власному досвіді.

ТМ «RANGER» – дарує щастя!!!