Покупка зручного крісла – завжди актуально!

Ера маленьких компактних, але незручних, стільців минула вже давно. Їх місце зайняли зручні складні крісла, які стали в нагоді для сімейних виїздів на пікнік, для туризму, для поїздок на море, для дачі, зимових садів, та навіть для балкона в квартирі. Складні крісла можна поділити на декілька видів і кожне з них виконує свою функцію.

Крісло-шезлонг

переважно використовують на дачі, на морі, на відпочинку біля водойми. Ці моделі відрізняються за навантаженням, габаритними розмірами, регулятором нахилу спинки, наявністю підлокітників м’яких, чи металевих, йдуть у комплекті з підстаканниками або боковими карманами. Крісла мають різнокольорову гаму, цупку тканину легку в догляді,  вага лиш 2-4 кг, дуже стійкі і розраховані на різні навантаження  від 100 до 160 кг., компактно складаються, зручні під час транспортування, мають на чохлі ремені для перенесення.

Крісла-стільці універсальні

зовні нагадують великі стільці, такі моделі зазвичай використовують на риболовлі, або на при садових ділянках. Розраховані в першу чергу на велике навантаження 120-160 кг. Зазвичай виготовляються з металу, проте бувають і в алюмінієвому виконанні, розраховані також на людей нестандартної комплекції, тому розміри сидіння збільшені. Жорсткі підлокітники дозволяють легко та швидко піднятись з крісла, вони не провисають як у інших моделях. Тканина з м’яким наповнювачем  та накладками на підлокітники. Переважно комплектуються боковими карманами та столиком. Конструкція ніжок зроблена таким чином, що виключає занурення в грунт. Вага такого крісла-стільця 5-7 кг. Розкладається та складається просто, без зайвих зусиль, у складеному вигляді займає дуже мало місця, легко вміщується на низ багажнику, а на нього зверху можна покласти ще купу речей: намет, килимки для відпочинку, гамак,  термосумку з продуктами, набір посуду для пікніка та інше.

Коропове крісло —

життєво важлива річ на тривалих рибалках. Зазвичай має досить великій розмір. Крісло розкладне, має систему незалежного регулювання кожної ніжки, що є великою перевагою на місцях рибалки де відсутня більш-менш рівна поверхня. Таким чином, можна чітко регулювати положення крісла навіть на крутому схилі. Більшість коропових крісел ТМ «RANGER» – мають пластикові рухомі майданчики (п`ятки), які дозволяють розосередити вагу на місцях з крихким піском. Якщо ви людина середньої статури, велике складне крісло тільки додасть зручності за рахунок великих габаритів сидіння, особливо коли вночі, коли на водоймі буває сиро й холодно, і доводитися вдягати теплий одяг. Коропове крісло розраховане на навантаження від 140 до 160 кг., має спинку з регульованим нахилом, з жорсткими підлокітниками, виготовлено з металу, тканина міцна та цупка легко миється, комплектується чохлом для зручного транспортування та зберігання. Вага такого крісла 6-10 кг. По бажанню можна комплектувати: приставкою для ніг, монтажним столиком, фідерним тримачем або тримачем для парасолі.

Незалежно від потреб, любе складне крісло стане в нагоді на відпочинку. Бренд «RANGER» постійно вдосконалює процеси виробництва, є лідером в галузі туристичних складаних меблів на ринку
України більше ніж 10 років.

Дозволь нашій продукції подарувати  вам приємні емоції та комфортний відпочинок.
Обирай своїм помічником ТМ «RANGER»!