Процес кріплення приставки до коропових крісел

За вашими численними проханнями ми розглянемо способи кріплення коропової приставки під ноги для крісла Ranger RA 2231 з різними моделями. Дана публікація буде корисна всім, хто придбав коропові крісла SL-102RCarp Lux SL103Wide Carp SL-105 постараємося докладно описати весь процес складання. Впевнені, що це допоможе Вам без труднощів повторити дії і вдосконалити дані моделі.

Процес кріплення для моделей SL-102RCarp Lux SL-103 ідентичний, тому розглядати будемо з однією моделлю, в даному випадку – це коропове крісло SL-102. Дана модель зарекомендувала себе з гарного боку, тому що дуже зручна і практична як для рибалки так і для відпочинку. Хоча також пережила вдосконалення – змінилися п’ятаки на ніжках (стали більшої площі, що в свою чергу захищає від занурення в землю або пісок), тепер регулювати нахил спинки тепер буде фіксатор-закрутка (більш надійна система фіксації). Навіть при тому крісло дуже зручне, в цій моделі все одно не вистачає довжини в розкладеному вигляді, особливо це відчутно при відпочинку в нічний час. Завжди хочеться витягнутися і комфортно поспати, в цьому допоможе коропова приставка під ноги для крісла Ranger RA 2231.

Процес доопрацювання не дуже складний, але зажадає невеликих зусиль і часу. Ваше крісло виглядає таким чином. Тканина повністю закриває трубу.

Необхідно виконати всього кілька дій:

  1. Розпороти шов по краях 3 см і вивільнити трубу.
  2. Прошити уздовж труби.
  3. Зробити невеликий отвір в трубі для фіксатора (тільки з правого боку).

Ці нехитрі маніпуляції допоможуть Вам, використовувати крісло як розкладачку,  насолоджуватися відпочинком в похідних умовах буде ще приємніше, і з більшим комфортом. А ось для моделі крісла Ranger Wide Carp SL-105 потрібен перехідник кріплення для приставки.

Сам процес набагато простіший і легший ніж для попередніх моделей, тут вам знадобляться лише плоскогубці і викрутка, та часу до 5 хвилин.

Перше, що необхідно зробити – зняти тканину з крісла, просто потягнувши за краї на себе і вивільнити труби.

Друге – це відкрутити нижню гайку, якою з’єднаний підлокітник і вставити одну частину кріплення, та цією ж гайкою затягнути назад. З іншою стороною проробляємо таку ж операцію. Переконайтеся, що кріплення добре затягнуті. Одягаємо тканину крісла назад на своє місце і все готово до використання даної моделі з приставкою.

Коропове крісло Ranger Wide Carp SL-105 з приставкою під ноги буде відмінним і надійним помічником на будь-який риболовлі. Відпочинок стане комфортним, а процес сну принесе задоволення, так як ноги будуть перебувати на одному рівні з тілом і довжини повинно вистачити всім.

Сподіваємося, що дана публікація допоможе Вам, легко, без зусиль зробити дані моделі більш зручними. Ми вдосконалюємося для Вас і вдячні за поради – ми до них прислухаємося. З кожним роком ростемо і прагнемо до кращого.

Дякуємо, що користуєтеся продукцією «Ranger»!