Садові гойдалки і павільйони – перлини дачного відпочинку

Дачна ділянка – це місце, де хочеться проводити ті тільки вихідні, а й кожну вільну хвилину. Особливо, якщо крім звичайної дачної роботи є місце для затишного і комфортного відпочинку. Вже давно гідне місце на дачній ділянці зайняли садові павільйони і гойдалки.

Фахівці з ландшафтного дизайну намагаються знаходити оригінальні садові аксесуари. Справжньою окрасою ділянки стане павільйон «Отрада». Просторий, з високоякісних матеріалів навіс, який закриває від комах, палючих променів сонця і небажаних поривів вітру, відрізняється красивим зовнішнім виглядом. Усередині павільйону зручно розташуються садові меблі.

Щоб усамітнитися або зібратися з близькими, відпочивати, або весело провести час в затишному місці на лоні природи, варто купити павільйон «Отрада» фірми “Ranger”.

Особливе задоволення – це плавно погойдуватися під відкритим небом на комфортабельних гойдалках на власній ділянці. Гойдалка «Emotiv» можна сказати «два в одному» – підвішений м’який диванчик в затишному павільйоні. Відкинувши спинку, ви отримуєте  двомісний шезлонг під навісом з москітними сітками з усіх боків. Дуже комфортний розкладний диван гойдалки Dragon витримує трьох людей, що сидять, або двох лежачих дорослих. Приємні кольори, м’який матрац, надійна конструкція – і все це за доступною ціною.

Дуже багато позитивних відгуків ми отримуємо від покупців наших гойдалок для саду. Модель «Ганеша» зручна тим, що її просто помити навіть звичайним шлангом – диванчик із пластику, на якому в спекотний літній день можна сховатися від сонечка під навісом. Завдяки міцним матеріалам, гойдалки витримують трьох людей.

ТМ «Ranger» пропонує садові гойдалки і павільйони для всіх категорій покупців – від бюджетних до елітних. Нашу продукцію Ви можете придбати у інтернет-майданчиках, які із задоволенням співпрацюють з нами, отже оцінили якість і зручність роботи з «Ranger».