«У темні часи добре видно світлих людей»

© Еріх Марія Ремарк

«Разом нас багато – нас не подолати» у 2004 році стало національним гаслом людей, які вийшли на вулиці Києва відстоювати свою Незалежність, демократію, свободу слова та рух в Європу.

Сьогодні, в лютому 2022 року це гасло ще раз перетворилось в життя. Вся країна знов, як і у 2014 році згуртувалась і стала на захист України. ЗСУ, добровольці які утворили великі черги щоб записатись в лави територіальної оборони, волонтери, медики, жінки, цивільні люди, підлітки, літні люди, і кожен з них знає що і як робити. Осторонь не залишився і українській бізнес: кава, теплі речі, одяг, ліхтарі, засоби зв`язку, вода, продукти харчування, медикаменти та багато іншого, що дуже потрібного надають компанії та підприємства від великих до малих.

Компанія «RANGER» з початку військової аргесії у 2014 році стала одним із донорів допомоги українським військовим. Було облаштовано системами кондиціювання військовий госпіталь в місті Дніпро. Постійна фінансова допомога на потреби ЗСУ. Всі 8 років ми разом з нашим військом, з нашими пораненими, і завжди готові підставити своє плече.

Але сьогодні, ворог підступно обстрілює житлові будинки, змушуючи цивільних людей сидіти в підвалах, укриттях, бомбосховищах, на станціях метро. З маленькими дітками, з літніми людьми, з тваринами. Багато людей евакуюються з міст в яких йдуть запеклі бої. Ворог намагається залякати наших людей, змусити покинути свої домівки.

І на сьогодні дуже актуально простягнути руку допомоги ще цим цивільним людям, які змушені евакуюватись зі своїх домівок, які змушені сидіти у сховищах. Допомогти одягом, їжею, карематами, теплими ковдрами, спальними мішками, всім що допоможе їм пережити ці темні часи.

І в цій ситуації, компанія «RANGER» знов надає підтримку тим, що в її силах. Складані крісла, самонадувні килимки, саме ці речі є великою потребою на сьогодні для людей які знаходяться під обстрілами в укриттях. Ми і надалі будемо надавати допомогу цивільним людям, щоб вони могли відчути підтримку ближнього і не втратити віру у майбутнє. Ми будемо і надалі допомогати військовим, бо від них залежить життя всіх нас.

І ми, колектив компанії закликаємо кожного: не залишайтесь осторонь!!! Навіть теплі слова підтримки для ближнього теж велика допомога! Гуртуємось, стаємо плече до плеча і разом йдемо до повної ПЕРЕМОГИ!

Разом – вистоємо!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!