Відпочинок на природі – просто, зручно, доступно!

Обираючи для відпочинку товари ТМ «RANGER» ви забезпечуєте собі та друзям гарне дозвілля!

Тепер немає потреби шукати якесь спеціально облаштоване мангалом та бесідкою місце для відпочинку. Для вас відкрити всі локації доступні для проїзду автомобілем: річка, ліс, озеро, гори, степ та інше.  Достатньо покласти в багажник вашого авто: компактний набір складних меблів, пару крісел-шезлонгів,  невеликий намет, килимки для відпочинку і набір для пікніка. Все, до відпочинку ви готові. Залишилось приготувати продукти які ви любите: шашлик, овочі, фрукти, напої, то все скласти в авто-холодильник і агов в путь. Можна насолоджуватись  життям єднаючись з природою.

Якщо ви запитаєте, чому саме ТМ «RANGER»? То знайдете відповідь доволі просто –
з нами вигідно, зручно та надійно!

Купуючи  товари від ТМ «RANGER», ви робите вклад у своє майбутнє. Продукція екологічна, стильна, перевірена часом, яка має відповідні сертифікати якості. Компанія відзначена більше ніж 16 дипломами на Українських та міжнародних виставках у сфері туризму, відпочинку та кемпінгу. Нам довіряють і нас люблять.

Асортимент товарів для відпочинку доволі широкий, має привабливий зовнішній вигляд, простий в догляді і зручний в користуванні. Наприклад набір меблів для відпочинку: складаний стіл зі стільцями, комплектується чохлом для зручного транспортування і зберігання. Набір важить 7,5 кг., та габарити у складаному вигляді 530мм*690мм. Навіть в авто з маленькім багажником легко вміщається

З універсальним набором для пікніка у вас відсутня потреба кожен раз купувати одноразовий пластиковий посуд, тим самим ви заощаджуєте свої кошти і піклуєтесь про природу, де так любите відпочивати. Набір посуду для відпочинку це: термосумка, в яку можна складати продукти, вона містить: тарілки, віделки, ножі, келихи, чашки, ємкості для перця і солі, дощечку для нарізання продуктів, відкривачку та штопор, серветки і навіть скатертину. Уявляєте, тепер ви маєте всі необхідні прибори в одній компактній сумці! А в наборі для пікніка від ТМ «RANGER», є додатковий поліетіленовий контейнер в який зручно закладати продукти які містять рідину, наприклад шашлик, цей контейнер запобігає протіканню в термосумку. Також цей додатковий контейнер можна використовувати для миття використаного посуду. Виходячи з кількості відпочиваючих, ви можете обрати для себе набір посуду для кемпінгу на 4 або на 6 осіб. І кожний набір є неповторним і досконалим. Якщо у вас велика компанія з дітками, то є набори з контейнерами для продуктів і термосом. В ці контейнери ви можете покласти їжу для дітей, а в термос налити їх любимі напої – гарячі або прохолодні. Обирайте набір посуду для відпочинку по своїм потребам.

Додатково, зверніть увагу на автохолодильник. Холодильник працює як на охолодження, так і на підігрів продуктів. Незамінна річ у подорожах. Він працює від прикурювача в машині і від мережі 220 В. Також можна використовувати акумулятори холоду, попередньо поклавши їх в морозилку для застигання. На ваш вибір автохолодильники об`ємом 19, 20 та 30 літрів. Компактні та зручні.

Плануйте свій відпочинок заздалегідь. Купуйте один раз і на довгий термін. Обирайте якісну та перевірену часом продукцію. А ТМ «RANGER» з радістю стане вашим помічником у подорожах та найкращім другом на відпочинку.

Відпочивайте із задоволенням!!!