Запрошуємо на ActiveExpo FEST 2022: Риболовля. Полювання. Туризм

Кожна поважаюча себе, своїх партнерів , і своїх покупців, компанія – піклується про свій імідж та репутацію. І це не тільки висока якість продукції і сервісу в обслуговуванні, найголовніше це йти в ногу з потребами і вимогами кінцевого споживача, враховувати саме його потреби в досконалості і зручності продукції, особливо якщо це стосується речей для активного відпочинку, туризму і риболовлі.

Саме тому, ТМ «RANGER» приділяє велику увагу в удосконалюванні своє продукції. Ми швидко реагуємо на потреби покупців, на їх вимоги, вивчаємо попит, і поставляємо таку продукцію, яка буде приносити задоволення споживачу. Це в першу чергу екологічність, надійність, якість, і доступна ціна.

Ми завжди приймаємо участь в національних виставках, де маємо можливість приємно вразити своїх партнерів і покупців новим асортиментом продукції, новими моделями товарів для відпочинку, туризму, риболовлі. І цього року, компанії є що представити на виставці в місті Київ яка проходить з 23 по 26 лютого. До вашої уваги такі новинки як: набір туристичного посуду Ranger Prius, в комплектацію якого вже входить пальник газовий компактний з п’єзопідпалом; харчовий термос обємом 1 літр Ranger Expert Food; термокружки; компактні складані столи Ranger Compact; нові зручні складанні крілла Ranger Compact Hike. А також ліхтарі знищувачі комарів, браслети-репеленти, самонадувні килимки.

Варто звернути окрему увагу на коропові крісла від ТМ «RANGER», на стільці та розкладачки, саме їм надають перевагу завзяті рибалки, які цінують якість і комфорт. Ці крісла задовільнять вимоги і потреби самого прискіпливого покупця, тому що саме ця категорія продукції витримує великі навантаження, має цупку тканину, якісний метал, і прослужить своєму власнику довгі роки, виключаючи проблему покупки нового крісла.

Якщо ви шукаєте для себе зручність, надійність, якість та вигоду – завітайте до нас! Ми гарантуємо вам задоволення і комфорт. Обирайте для себе найкраще!

Відпочивай та мандруй з «RANGER»!